Pension ve Vrchlabí, penzion ve Vrchlabí, lyžování v Krkonoších...

Vítáme Vás v krásném, nově postaveném rodinném penzionu Holiday v Herlikovicích, který je situován v atraktivním místě Krkonoš na trase Vrchlabí – Špindlerův Mlýn.

V blízkosti penzionu se nachází lyžařské středisko Herlíkovice a Bubákov (cca 300m) a již zmíněný Špindlerův Mlýn se svým vyhlášeným lyžařským střediskem je vzdálen pouhých 9 km.

Mezi další velmi známé lyžařské středisko patří Kněžický Vrch vzdálený od pensionu 1 km, které je vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Je zde hlídané parkovišti a několik na sebe navazujcích vleků včetně čtyřsedačkové lanovky, s mírnými svahy, příjemným stylovým vnitřním i venkovním posezením a občerstvením.

Lyžařské středisko Benecko vzdálené 8 km od pensionu zase láká večerním lyžováním a příznivými cenami.

V létě kromě pěší turistiky je možné využít v okolí penzionu Holiday mnoho cyklotras, popřípadě pořádat výlety do zoo, na hrady, zámky a nebo některé adrenalinové sporty, jejichž nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Samotné okolí pensionu Holiday je velmi příjemné svoji polohou. Výhled z balkonu pokojů na řeku Labe je jistě také velmi okouzlujijcí. U pensionu Holiday je pro Vás připravené posezení s krbem, přirodním potůčkem a jezírkem. Celé okolí penzionu harmonicky dokresluje krásně upravená zahrada.

Nabízíme hostům příjemné lyžování v Krkonoších, nové, čisté, klidné a příjemné ubytování v Krkonoších za příznivou cenu s parkováním na vlastním pozemku přímo u penzionu Holiday.